KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#46 2011-08-30 18:00:21

 onyks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Ja gram na X360 ale od niedawna .

Offline

 

#47 2011-08-30 18:03:03

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Ja z bratem myślimy żeby w przyszłości kupić PS3. X jakoś nas nie zachęca, a PS3 ma jeszcze blue-ray więc 2 w jednym

Offline

 

#48 2011-08-30 18:44:42

 kostek941

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 93
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

@onyks
a od kiedy grasz? ja od teoretycznie od kwietnia ale że konsola była miesiąc na gwarancji to praktycznie od maja

Offline

 

#49 2011-08-30 19:07:52

kamiladam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 66
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Ja też gram na konsoli ale na PS3, kup CriX to dobry zakup i w dodatku masz iple (seriale polstatu) a już niedługo TVN player (seriale tvn)

Offline

 

#50 2011-08-30 19:15:50

 onyks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

kostek941gdzieś tak od tygodnia .

Offline

 

#51 2011-08-30 19:28:14

 kostek941

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 93
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

no to faktycznie krótko :P

Offline

 

#52 2011-08-30 19:38:08

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Proponuję żeby pisać coś więcej, jak chcecie krótko pogadać to macie od tego chat.

Offline

 

#53 2011-08-30 20:45:18

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

'Guild Wars 2' wyjdzie prawdopodobnie na wiosnę 2012.

Co do kwestii konsol. Mam X360 i bardzo go sobie cenię. Jeśli miałbym komuś polecić jego zakup, to zrobiłbym to bez wahania. Kupiłem go w październiku 2009 dla 'Forzy Motorsport 3' i od tego czasu przez moje ręcę przewinęło się sporo gier, w tym większość to konsolowe exclusive, w które nie zagrałbym na PC. I tak mam za sobą wspaniałego 'Red Dead Redemption' oraz wiele innych gier, których nie chce mi się wymieniać, bo lista jest naprawdę długa.

PS3 jest również , sam zamierzam sobie kupić dla exclusivów - czy jest lepsze od X360? Kwestia dyskusyjna. Wiele gier lepiej wygląda i działa na konsoli Microsoftu, pad również jest lepiej wyważony i ergonomiczny właśnie na X360. Oczywiście są również wady tej konsoli typu: płatne multi, brak Blu-Raya, brak wsparcia dla porządnych kierownic i dlatego każdy musi indywidualnie przemyśleć, która konsola będzie lepsza dla niego.

Wybór konsoli uzależniony jest także od exclusivów na wyłączność. X360 ma serię 'Forza Motorsport', 'Halo', 'Gears of War', 'Fable', 'Alan Wake', 'Project Gotham Racing', ale PS3 nie pozostaje w tyle i ma równie mocne exy jak 'God of War', 'Uncharted', 'Heavy Rain', 'Killzone', 'Resistance', 'InFamous', Motorstorm', 'Gran Turismo' i wiele innych. Jak widać więcej tego ma Sony i wielu pewnie na to pójdzie, co jest logiczne, ale naprawdę dużo bym stracił, gdybym nie pograł sobie w exy na X360.

Wniosek jest jeden: trzeba mieć obie konsole i basta.

Offline

 

#54 2011-08-30 21:58:02

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Patrząc się na twoje przykłady to widzę że jednak lepsze PS3 - ze względu na gry, a i pozostałe rzeczy przemawiają stanowczo na jego korzyść.

Offline

 

#55 2011-08-31 10:30:05

 kostek941

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 93
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Co do exclusivów to każdy powinien dobierać według gustu. Ja na przykład wybrałem Xboxa bo chciałem pograć w Gears of war i Alana Wake'a ( w którym się zablokowałem i przejść nie mogę ) albo w serię Forza . Jeśli ktoś woli God of war, Uncharted czy Gran Turismo to niech bierze PS3. Był jeszcze jeden argument przemawiający za Xbox-em , przynajmniej u mnie : Kinect. Chciałem zobaczyć jak sprawuje się nowa technologia i jestem zadowolny. Sam gram w Kinectsports a młodszy brat w Kinectimals. Jest to naprawdę fajna sprawa szczególnie teraz gdy będą wychodzić nowe gry. Wiem że jest mało gier dla "hardcorowych" graczy ale ja się za takiego nie uważam i Kinect mi jak najbardziej odpowiada szukam po prostu fajnej rozrywki

Offline

 

#56 2011-08-31 11:37:25

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Ja kilka tygodni temu tez sie zdecydowalem na zakup konsoli. Powod byl prosty - chcialem poznac tytuly, ktorych na PC prozno szukac. Wybor padl na PS3 bo bardziej do mnie przemawial wybor exclusive jakie oferuje ta wlasnie platforma. Zdazylem juz przejsc Gran Turismo 5, L.A. Noire, zostalo mi mniej niz 10 misji w Red Dead Redemption (ktore pewnie dzisiaj skoncze), jestem na koncu Uncharted (ktore odstawilem bo zamienilo sie w nielubiany przeze mnie gatunek, czyli  survival-horror), a w miedzyczasie zaczalem grac w Heavy Rain i ponownie w Darksiders (wczesniej przeszedlem na PC). W kolejce czeka inFamous, Killzone 3, MotorStorm: Apocalypse, trylogia God of War i inne. Zakupu PS3 nie zaluje, dobrze mi sie na nim gra i uwazam, ze stanowi idealne uzupelnienie dla posiadacza PC. Tylko w ten sposob mozna sie cieszyc tytulami na obu platformach i nie przejmowac sie tym, ze jakis tytul nie trafi na blaszaki.

Offline

 

#57 2011-08-31 13:16:33

 TTTr96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie o grach

Ja zawsze uważałem, że Xbox jest lepszy. Powodem dla mnie było HALO i Gears of War oraz uwaga: Kinect(z grą Dance Central) no i do tego jeszcze dodam genialnego pada od Xbox'a. Problem jest jeden. Nie trawię konsol do tego stopnia, że nigdy żadnej nie kupię(a może to brak kasy), ale jeśli miałbym coś wybierać, to do mnie by przywędrowało Xpudełko.

Offline

 

#58 2011-08-31 13:55:15

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

W moim przypadku najwieksza strata jest Gears of War. W Halo gralem u kumpla i do mnie nie przemawia. A Kinect... Wystarczy, ze mam Wii. Z kolei z pada do Xboxa360 korzystam czasem grajac w gry TPP na PC. :P

Offline

 

#59 2011-09-01 10:16:20

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Hm... Grałem w Cartela już ponad 3h wczoraj. Co mogę powiedzieć o grze? Jest super. Nie wiem co się nie podobało na konsoli bo mnie to nie interesowało i nie interesuje. Jednak na razie mogę powiedzieć coś o wersji PC. Grafika przypomina mi tą z HL2. Gra jest naprawdę dynamiczna. Wszelkie pościgi i strzelaniny robią na mnie naprawdę spore wrażenie. Jak na razie mogę przyczepić się tylko do wysokości skoku postaci bo jest on moim zdaniem trochę za niski, jednak w praktyce nie ma to największego znaczenia. Pukawek jest naprawdę sporo więc jest czym się bawić. Na dodatek mamy do wyboru na początku kampanii jedną z 3 postaci. Od naszego wyboru zależy jakie pukawki będziemy mogli wybierać na odprawie i misje które będziemy dostawać podczas zadań głównych. Lokacje moim zdaniem świetnie trzymają klimat gry. Jak na razie jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Zobaczymy co będzie dalej.

Offline

 

#60 2011-09-03 18:36:39

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Ogólnie o grach

Tymczasem ja obecnię gniotę w DEUS EX: HUMAN REVOLUTION po polsku na PC i jestem zafascynowany tą grą. Gram od wtorku i codziennie zarywam nockę, a dwa razy nawet dzień, co zdarza mi się niezmiernie rzadko. Gra idealnie łączy skradankowość znaną z pierwszych trzech odsłon Splinter Cella i mechanikę gier RPG, np. dialogi ala Mass Effect. Dzisiaj, najpóźniej jutro, ją zakończę (takie mam przeczucie) i wtedy napiszę coś więcej.

Ostatnio zastanawiałem się, czy będzie to dla mnie gra roku i z tego tronu zepchnie dotychczasowego lidera, Wiedźmina 2. Obie gry są równie miodne, dla mnie idą niemal na remis, ale postanowiłem wyróźnić Wiedźmina 2 za głęboką nieliniowość fabuły, co jest IMO unikalne w dotychczasowej historii gier.

Tym samym mój rank na chwilę obecną przedstawia się następująco:

1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
2. Deus Ex: Human Revolution
3. Mortal Kombat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl