KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Gry
  •  » Nasze must have - lista szczęścia :D

#1 2011-09-05 13:51:03

 Shortyy

I Am Hermes

13478468
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 168
Punktów :   

Nasze must have - lista szczęścia :D

Jakie dla was tytuły to bezapelacyjne "must have" wśród gier, bez których wasza kolekcja nie mogłaby nazywać się kolekcją?
Dla mnie byłyby to wszystkie STALKERy, moja ulubiona seria gier jakiegokolwiek gatunku. Do tego dochodzą jeszcze serie Assassin's Creed, BioShock, Mirror's Edge (może będzie sequel ^^), Wiedźmin, Mafia, Planescape: Torment (również były plotki o dwójce), Batman, Portal, Devil May Cry.

Offline

 

#2 2011-09-05 13:57:14

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

W sumie bez niespodzianek w moim przypadku. Dla mnie w tym roku pozostalo jeszcze tylko kilka “must have”, z ktorych wszystkie naleza do kategorii AAA:
Deus Ex (jeszcze nie kupilem bo wszystkie egzemplarze na PC sa w Dublinie chwilowo wyprzedane)
Skyrim
Battlefield 3
Modern Warfare 3 (na 95% - zobacze jakie opinie na oficjalnym forum tej gry sie pojawia, zeby nie popelnic bledu i nie kupic w dniu premiery tak jak Black Ops)
Assassin’s Creed Revelations (wersja na PS3)

Do tego pewnie dojda jeszcze z 2-3 inne gry, chociaz nie spieszy mi sie do nich az tak bardzo (Batman AC, Dead Island).

Offline

 

#3 2011-09-05 14:43:27

 Shortyy

I Am Hermes

13478468
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 168
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Nie, nie to miałem na myśli. Chodziło mi o gry, które zostały wydane, starsze, nowsze, ale obowiązkowe dla każdego gracza. Nie chodziło mi o nadchodzące produkcje, bo i tak nie mam na nie pieniędzy.

Offline

 

#4 2011-09-05 15:27:21

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Aaaaaa, teraz qmam. Lista “must have” dla kazdego gracza jest dosc dyskusyjna, bo zalezy w sumie od osobistych preferencji gatunkow, w ktore sie gra. Jak dla mnie sa to: serie Cywilizacja, Assassin’s Creed, Total War, Warcraft i Hitman. Do tego nalezaloby dorzucic jeszcze takie produkcje jak CoD: Modern Warfare, Final Fantasy VII, UFO: Enemy Unknown, Frontier: Elite II, Morrowind, GTA: Vice City, pierwsze Operation Flashpoint i jeszcze z 10 innych tytulow. Na liscie nie umiescilbym natomiast serii HOMM, za ktora niespecjalnie przepadam.

Offline

 

#5 2011-09-05 15:57:06

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Ja bym tytuł raczej zmienił na "nasze must have". Nie ma czegoś takiego jak must have dla wszystkich. Na dodatek w tym temacie - żeby miało to sens - należałoby wypisywać tytuły gier które już wyszły (starsze znaczy się) a nie mamy ich. Taka lista "czego mi jeszcze brakuje do szczęścia i na pewno będę chciał kupić".

Offline

 

#6 2011-09-05 16:37:14

bleub

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 54
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Tak jak Crix napisał, must have to gry które chcemy kupić. Możemy podzielić je na 2 kategorie - te nowe, mające wyjść, i starsze, na których baaardzo nam zależy. Do tych pierwszych zaliczyłbym Skyrima, FM4 i GoW3. Ze starszych tytułów nadal poluję na Świątynię Pierwotnego Zła, Traffic Giant, Książę i Tchórz, Morrowinda, Fallout, Icewind Dale II, Baldurs Gate, 1nsane, Mafia (to akurat mam, ale kartonowe pudło by się przydało..), Max Payne, Rayman 3, HoMM3 i pewnie jeszcze parę tytułów, których na tą chwilę nie pamiętam. Na szczęście sporo gier, które pragnąłem nabyć, już posiadam. Moja kolekcja byłaby duchowo dla mnie znacznie uboższa bez Tormenta, Diablo II, AoE CE i Warcrafta 3.


Btw. Mam Tormenta ze Złotej Edycji (czyli pół-premierówka)do sprzedania, jakby ktoś był zainteresowany.

Offline

 

#7 2011-09-05 17:07:50

Chemik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Moim must have na ten rok są BF 3, Assasin`s creed Revelations EK, Dead Island Ek, no i tak na pół Red Orchestra EK. W późniejszym czasie CoD MW 3, Skyrim, Mass Effect 3 , Borderlands 2 i jeszcze kilka innych nowszych tytułów.

Ostatnio edytowany przez Chemik (2011-09-05 17:08:06)

Offline

 

#8 2011-09-05 17:16:50

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Moje zaległe must have:

RE 2,3, Dead Aim, Outbreak
Rune
Clive Barkers Undying
Jedi Academy
System Shock 2
Crusader No Regret / No Remorse
Shogo MAD

Nowe:
Amnestia
AC 2, B
Dungeon Siege 3
Crisis 2
Singulatity
Portal 2

Na razie tyle, część zapomniałem ale sobie przypomnę jak będzie kasa.

Offline

 

#9 2011-09-05 18:00:14

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Jedyne must have, o ktore chcialbym uzupelnic moja kolekcje to premierowki: Wolfenstein 3D, Kyrandia 2: Hand of Fate PL, Runaway: A Road Adventure PL, One Must Fall 2097, Jagged Alliance i Panzer General. Poza tymi szescioma tutulami mam chyba wszystkie gry wydane w ciagu ostatnich 20 lat, jakie chcialem miec. Co prawda premierowki Phantasmagorii, Cyberii, Kingdom O'Magic oraz gier z cyklu Tex Murphy tez bym chetnie przytulil, ale nie zalezy mi na nich do tego stopnia, by aktywnie ich szukac na serwisach aukcyjnych.

Offline

 

#10 2011-09-05 18:12:43

kamiladam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 66
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Ja mam nadzieje że kupię w tym roku:
Battlefield 3
Call of Duty MW3
NfS Run
nowego Deus Ex'a
mam również ochote na Hard Reset
no i to na tyle ale jeśli będzie troche kaski to kupie wiele innych gier a kaski bedzie jak ktos w miescie czy z klasy kupi ode mnie latarke z 5 zl ktora na allegro kossztuje 1 zl
PS. sorki za brak ogonkow i kreseczek ale pisze z fona, jak wejde na pc post poprawie

Ostatnio edytowany przez kamiladam (2011-09-05 18:13:56)

Offline

 

#11 2011-09-05 18:17:10

 TTTr96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Jeśli mam być szczery, to nie mam takiej jednej długiej listy. Z jednej strony większość gier które bym chciał mam, ale chciałbym mieć premierówki w big boxach, szczególnie gry od BioWare i Black Isle(Baldur's Gate, NWN czy inne Tormenty). Dalej postawię sobie serię HOMM, ale tu już mam tyle egzemplarzy, że to po okazyjnej cenie. Co do nowszych gier to kolekcjonerka AC1 czy Prince of Persia 2008. Tak poza tym, to co się trafi i jak mam kasę to kupuję, jak pisałem nie mam stałej listy, po prostu jak widzę coś co mnie interesuję, to przeliczam kasę i kupuję w miarę możliwości.

Offline

 

#12 2011-09-05 18:59:59

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Oh, jeśli miałbym pisać listę must have'ów z przeszłości, o które chciałbym uzupełnić swoją kolekcję, to nie wyrobiłbym się do zmroku, a jestem trochę zapracowany teraz, więc skupię się jeno na nowych, tegorocznych premierach. Napiszę jedynie te pozycje, które na 100% kupuję w dniu premiery, co nie znaczy, że pozostałe premiery ominę szerokim łukiem.

Driver: San Francisco - już złożyłem pre-order na kolekcjonerkę.
RAGE
Forza Motorsport 4
Battlefield 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Assasin's Creed: Revelations

To by było na tyle w kwestii tych murowanych must have. Jeśli funduszy starczy to obowiązkowo biorę:

Warhammer 40k: Space Marine
Dead Island
Hard Reset
Gears of War 3
FIFA 12
Dark Souls
Call of Duty: Modern Warfare 3
Saints Row 3
Need For Speed: Run

Offline

 

#13 2011-09-18 10:20:48

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

W planach do ferii mam:

Wiedźmin I
Wiedźmin 2 EK
GTA: SA

CoD: MW2
CoD 4
PoP 2008
PoP Zapomniane Piaski
Mafia I
Dark Void
Dark Secor

Ostatnio edytowany przez matrix312 (2012-01-31 17:38:30)

Offline

 

#14 2011-11-04 19:30:49

CTRL85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 76
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

- Turok
- Crysis
- BLUR
- NFS: Shift 2
- STALKER Cień Czarnobyla
- STALKER Czyste Niebo
- STALKER Zew Prypeci
- Tropico 3
- Homefront
- Tom Clancy’s H.A.W.X
- NailD

Dodam, że gier chciałbym dużo więcej, ale oprócz kilku pozycji te gry są dość tanie, i nie nadwyrężą mojego budżetu, i tylko te wypisałem. Jeśli miałbym wypisywać wszystko, to było by kilkadziesiąt pozycji.

Ostatnio edytowany przez CTRL85 (2011-11-04 19:32:43)

Offline

 

#15 2012-02-22 20:07:24

jacekw123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nasze must have - lista szczęścia :D

Trochę Kolekcjonerek (sam nie wiem jakich bo trochę się tego nazbierało)
Skyrim
Royalka Two Worlds 2 (w zasadzie zalicz się do kolekcjonerek ale na niej bardziej mi zależy)
No i kilka gier, które bez problemu mógłbym zdobyć ale czekam na promocję lub zwyczajnie mi się nie chce jak: Prototype. TDU, The Saboteur, Jade Empire, Mafia 2, Driver SF i inne

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Nasze must have - lista szczęścia :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl