KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#1 2012-04-06 11:12:59

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Informacje ze świata gier

Wszystko co gracze powinni wiedzieć na temat swoich gier.

Nadchodzące patche. Konferencje producentów gier. Informacje od dystrybutorów itd.

Offline

 

#2 2012-04-06 19:05:30

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Informacje ze świata gier

52 i pół, czyli o Wiedźmińskim filmie słów kilka.



,,Pięćdziesiąt dwa oreny i pół.
Próba traw... Mutacje...
Depigmentacja... Bezpłodność...
A ci dają mi kurw* pięćdziesiąt dwa oreny.
I pół.''

Film CD - Projektu opowiadający o zleceniu na potwory (najprawdopodobniej to zgnilce, lecz podczas wczorajszego zlecenia na kartofle z piwnicy wypiłem ostatni flakonik Kota, więc nie mogłem dokładnie tych stworów zobaczyć w ciemności jaskini), powstały na silniku gry (RED engine) to prawdziwe dzieło sztuki.
Gra świateł w jaskini i wspaniale zaprezentowane działanie Kota (eliksir pozwalający widzieć w ciemności), czy światło przebijające się przez liście drzew oraz mimika wieśniaków i Geralta - to wszystko piękne efekty pracy REDów.
Warto wspomnieć o widocznych efektach wypicia eliksirów - twarz Wieśka bledsza niż śmierć, czy postarzenie jego skóry - tego nie ma w grach, a daje niesamowity efekt.

Nie wiem czy było to celowym efektem, czy też dziełem przypadku - martwy pies z 2:29 wygląda kropka w kropkę jak te pałętające się po Wyzimie klasztornej w części pierwszej.

Niestety, nie doczekaliśmy się sceny walki z potworami, lecz mimo wszystko jak najbardziej warto go obejrzeć. W szczególności w jakości HD, 1080p i pełnym ekranie.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=MBL8d-55SSg



Wiosenna konferencja CD - Projektu 2012



5 kwietnia 2012 roku odbyła się konferencja CDP mająca na celu przedstawienie ich planów.
Oto najważniejsze informacje:


- 17 - tego kwietnia dostaniemy interaktywny komiks związany z Wiedźminem na IOS

- dostaniemy darmową kopię swojego Wieśka 2 na gog'u

- pierwsza część zostanie wydany na Mac'a, jest już dostępny na steam'ie za 7.99 ojro, natomiast posiadacze windowsowej wersji mogą pobrać ją za darmo

- 95 % 10- cio GB-ego patch'a (zwierzęta swoje ważą) do W2 PCtowcy będą mogli pobrać już 11 kwietnia

- każdy użytkownik gog.com może przypisać Fallout'a (1 część) do swojego konta na stałe (w ciągu 48h od zakończenia Konferencji, tj. od ok. 20:00 5 kwietnia 2012)

- na gog'u można zamawiać już Botaniculę

- CDP zorganizowało konkurs, w którym można wygrać 1000 recenzenckich egzemplarzy x - boxowego Wiedźmina 2 - wystarczy zrecenzować W2, a najlepsi dostaną w swe łapki grę



EDIT:Lepiej edytuj posty. Szkoda robić ich tysiące. Dotyczy się to każdego. No chyba, że odstęp miedzy postami to 24h, w takim wypadku można robić nowego posta - CriX

Offline

 

#3 2015-04-27 14:37:11

pjhr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Informacje ze świata gier

Nigdy nie jarałem się Wiedźminem;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl