KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#1 2011-08-18 16:16:44

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Coś o sobie

Każdy niech napisze coś o sobie, żeby się lepiej poznać.

Offline

 

#2 2011-08-18 16:22:10

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to tak:

Mam 11 lat (chyba jestem najmłodszy na FA :P ) na imię mi Paweł i mieszkam niedaleko Poznania.
CDA nieprzerwanie zbieram od 2/2010, grami zacząłem się interesować w 2008r
Na początku swojej ,,growej'' kariery wyrzuciłem 6 biedronkowych big-boxów 
Po za tym mam hopla na punkcie książek i ustawiania ich w równiutkich rządkach na półkach

Offline

 

#3 2011-08-18 16:22:15

 Casioner

Użytkownik

24684519
Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

No to jeszcze raz, pozwolę sobie skopiować moją stronę o mnie z profilu na FA:

A ja nie lubię mówić o sobie... ;( Ogólnie wolę słuchać. W ostateczności:

a) Akrobatyka - Hobby, ciężko to opisać słowami, to jest jak życie, to jest coś wspaniałego, coś co daje wielką radość. Piękno.

b) Gry - Po co ja kupiłem tego WoW-a? Po co ja w ogóle komputer kupowałem? Uwielbiam zrywać nocki. Zaczynałem od PSX - i wtedy twierdziłem, że u mnie w domu żaden blaszak nie postanie. Jak twierdziłem tak się stało, mam Lapka :]

c) Książki - Fantasy, Kryminał - bo jak tu nie lubić Kryminałów skoro mogą pochwalić się takim dziełem jak: "Milczenie Owiec"

d) Film - Preferuję: Horrory w Piątkowe wieczory z Ukochaną dobrą komedią też nie pogardzę, ogółem każdy rodzaj filmu (z wyjątkiem dramatów psychologicznych i innych tego typu szaleństw)- ważne by się podobał.

e) Zabójcze Umysły: Swego czasu interesowała mnie bardzo Psychologia Kryminalna a to wszystko za sprawą Criminal Minds. Lost & House - także świetnie zjadały i zjadają (niestety już bez Lost) mój czas.

f) Za najważniejsze "cóś" uważam Miłość

g) Starożytne Elfy zwą mnie Daniel

Zainteresowania:

- Akrobatyka!
- Ameryka i Francja
- Książki
- I oczywiście GRY!

Ulubione Gry:

1. World of WarCraft
2. Diablo (seria)
3. Max Payne
4. CoDII
5. Gran Turismo (seria)
6. Fallout (seria)
7. GTA (seria)
8. Gothic (seria)
9. Duke Nukem (seria)
10. Postal II + AW
11. Tony Hawk's (seria)
12. Other - gry godne uwagi, old games

Ulubiony gatunek gier: MMORPG/MMO

+ Pozwolę dodać sobie to za co na FA otrzymałem w prezencie ostrzeżenie: Nie Bądź Ch**! Pomagaj Innym: www.pajacyk.pl

Ostatnio edytowany przez Casioner (2011-08-18 16:27:12)


Nie Bądź Obojętny. Pomagaj Innym: CLICK - PAJACYK

Offline

 

#4 2011-08-18 17:50:30

kamiladam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 66
Punktów :   

Re: Coś o sobie

hmm. Grami interesuję się od lat (dokładnie 10, nie nie moich 10 tylko od 2001) na początku niestety :-( piraciłem albo miałem gry z gazety. My (moja) pierwsza gra ( orginał, nie z gazety) albo Xpand Rally, do teraz mam premierową albo Colin McRae (śp.) Rally 2005, też mam premierę (5CD) niestety big box wyrzuciłem. Interesuję się też motoryzacją i sportem, głównie nogą. Na FA od 2008, tutaj (trzeba jakiś skrót wymyślić) od dziś ;-)

Offline

 

#5 2011-08-18 22:41:41

 Shortyy

I Am Hermes

13478468
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 168
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Adrian jestem, miło mi. Liczę sobie 15 wiosen. "Grami interesuję się od" zawsze, dostałem komputer w wieku 4 lat i już wtedy pykałem w prostsze z produkcji na DOSa, najlepiej zapamiętałem Larax i Zaco. Moją pierwszą premierówką było Worms World Party w big boxie, niestety karton wyrzuciłem, a grę zgubiłem. Przez moją lekkomyślność wiele innych uwielbianych tytułów z dzieciństwa, takie jak Heroes of Might and Magic III Złota Edycja (w jakimś dziwnym szerokim, kartonowym pudle), Delta Force: Land Warrior, Głupki z Kosmosu, Torinn's Passage, Kapitan Pazur, Return to Castle Wolfenstein, Kroniki Czarnego Księżyca, Warcraft III Reign of Chaos, Warcraft III Frozen Throne, Apostołowie: Święte Ziemie (pierwsza część Disciples) oraz wcześniej wspomniane Worms World Party. Może były jeszcze jakieś inne gry, ale sobie nie przypominam. Głupio byłoby nie wspomnieć, że wszystkie te gry dostałem od rodziców. Muszę powiedzieć, że mają świetny gust. Miałem 6-10 lat i nie wiele wiedziałem o świecie gier komputerowych, oni sami je wszystkie mi kupowali (to na urodziny, to na święta, to bo była przecena). Patrząc na to z dzisiejszej perspektywy, dziwne, że dostałem od nich, nie grających na żadnej platformie, takie tytuły jak RtC Wolfenstein, Warcraft III czy Worms World Party, a nie jakieś Kubusie Puchatki. Jestem im za to naprawdę wdzięczny i to dzięki nim mam taki a nie inny gust w dniu dzisiejszym.

Dopiero od niedawna na poważnie zacząłem się interesować zbieraniem gier, a nie tylko pograniem i zapomnieniem o danej grze (czasem nawet odsprzedaniem, zgubieniem), jak kiedyś. To z kolei zawdzięczam forum CD-Action i człowiekowi, który na początku mnie najbardziej zainspirował - administratorowi tego forum. : ) Nie cierpię nowej kolekcji klasyki i ekstra klasyki, te bękarty wyglądają teraz jak paskudne pudełeczka od gier z PS3, w ogóle nie pasują do reszty kolekcji. Moje ulubione reedycje to boska Platynowa Kolekcja, stara Ekstra Klasyka oraz Złota Kolekcja (Unreal Universe, itd.). Niestety żadne z nich nie są już teraz wydawane, albo przynajmniej w tych "odsłonach" o których piszę. Moim aktualnym celem jest zdobycie pełnej serii STALKERa (brakuje Czystego Nieba), co właściwie osiągnąłem, muszę tylko zrobić przelew, ale wciąż czekam na zwrot za EK Cartela od muve... oraz "odzyskanie" wszystkich gier z dzieciństwa, które zgubiłem/sprzedałem/rozwaliłem. Skoro już tak mowa o "ulubionych" rzeczach to napiszę, oczywiście, o ulubionych seriach gier - Assassin's Creed, BioShock, Wiedźmin, S.T.A.L.K.E.R. i Fallout.

Skończmy już o grach, nie samymi grami człowiek żyje... chociaż... prawie. Parę słów o muzyce. Słucham wszystkiego co dobre (wiem, skromny jestem ), od hip-hopu przez jazz, zawadzając o muzykę elektroniczną, a na metalu i rocku kończąc. Może po prostu wymienię moich ulubionych wykonawców: Bar 9, Big L, Black Sabbath, Blackstar, Borgore, Buckethead, Cypress Hill, Daft Punk, Datsik, Fatboy Slim, Gorillaz, Guns n'Roses, Ishii Yasushi (OST Hellsinga), Kaliber 44, KoRn, Led Zeppelin, Marilyn Manson, Megadeth, Metallica, Mikołaj Bugajak, Necro, Nirvana, O.S.T.R., Paktofonika, Pearl Jam (aktualnie słucham, nie mogę przestać już od miesiąca), Quantic, Red Hot Chilli Peppers, RJD2, Rob Zombie, Slayer, Slipknot, Spor, System of a Down, Tenacious D, The Glitch Mob, The Prodigy, Transmisja.

Filmy? Uważam siebie za całkiem dobrego kinomaniaka, za sobą mam sporo obowiązkowych pozycji, takich jak Siedem Samurajów, Skazani na Shawshank, Pulp Fiction, itd. Jestem wielkim fanem Clinta Eastwooda, Jima Carreya i Monty Pythona. "Do you feel lucky punk? Well, do you?" ^^ A jeśli chodzi o 'panów reżyseżów" to najbardziej cenię twórczość Christophera Nolana i Martina Scorsese. Moje ulubione (znowu to słowo, jest jakiś fajny synonim?) filmy to Wyspa Tajemnic, Gran Torino, Siedmiu Samurajów, Siedmiu Wspaniałych, Monty Python i Święty Graal, Żywot Briana, Incepcja, Infiltracja, Wysyp Żywych Trupów, Moon, Dystrykt 9, Księga Ocalenia, Prestiż, Ocean's 13, Mroczny Rycerz, Sekretne Okno, Stalker, Dzień Świra, Piękny Umysł, Kruk, Bez Przebaczenia, Las Vegas Parano, Człowiek z Księżyca, Truman Show i parę innych filmów, ale sądzę, że tyle starczy.
Dziękuję wszystkim, którzy dobrnęli do końca. ; )

Offline

 

#6 2011-08-21 16:04:24

 kostek941

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 93
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam. Jestem Kostek, mam 17 lat. Grami interesuję się od kilku lat ale do niedawna traktowałem gry jako rzecz do przejścia i wymiany bądź sprzedaży... Może wyjdzie to trochę wazeliniarsko ale to właśnie CriX i Tesu z FA "przekonali" mnie do kolekcjonowania gier. Myślę że nowa pasja będzie się jakoś u mnie rozwijać. Zacząłem też szukać starszych gier w które nigdy jak dotąd nie grałem jak Baldur's Gate czy Icewind Dale. Moimi ulubionymi grami są: cała seria FIFA, TDU 1 i 2, DIRT 3 , NFS:HP.  Oprócz grania na komputerze gram też na xbox-ie ale nie wiem czy gry na konsolę liczą się do kolekcji na tym forum więc nie wstawiam...

Oprócz gier mam bzika na punkcie tenisa (co można zauważyc po awatarze :P ) i piłki nożnej. Do tenisa namówił mnie mój Tata gdy miałem 10 lat. Od tego czasu świata poza tenisem nie widzę. oddałbym wszystko by móc zostać profesjonalistą lecz zdrowie nie pozwala ale nic zostają mi treningi i sparingi co jakiś czas oraz Virtua Tennis

Co do muzyki to słucham "nieco" mocniejszej od Justina Biebera   Mam na myśli AC/DC , Led Zeppelin , Metallica , Linkin Park , Limp Bizkit czy Guns'n Roses. Ale w niektórych przypadkach lubię też jazz - Boski Miles albo blues jak na przykład Dżem.

Zostały jeszcze filmy... Filmów osobiście nie kupuję. Robi to mój Tata,, Zawsze jak coś nowego ze sklepu przyniesie to oglądam razem z nim. Moimi ulubionymi filmami są : Pulp Fiction , American Beauty , Incepcja , Gladiator czy 300. jest też kilka innych ale mógłbym tak wymieniać do jutra a to chyba nie ma sensu
To chyba tyle...

Offline

 

#7 2011-08-22 15:12:05

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Ello~
Czy musze pisac o sobie? Pewnie wiekszosc uzytkownikow FA mysli, ze mam wielka slabosc do zakapturzonych kobiet, ale to nie do konca tak... Jestem dziadkiem, a przynajmniej tak mozna pomyslec patrzac na moj dowod osobisty. 1980 byl rokiem, w ktorym sie pojawilem. To byly wspaniale czasy - nie bylo sporow miedzy fanami BF i COD, nie bylo sprow miedzy fanami grania na PC i tymi, ktorzy wola konsole... Nie bylo nawet sporow miedzy PO i PiS! Moja historie mozna podsumowac stwierdzeniem: urodzony w Lodzi, wyksztalcony w Sopocie, zamieszkaly w Dublinie.
Zainteresowania? Wszystkiego po trochu, ale jesli mam napisac, co najbardziej lubie robic, to bedzie to granie i czytanie ksiazek. A do tego lubie miec spokoj, tak by nikt mi nie przeszkadzal kiedy juz siadam do ksiazki/konsoli/komputera. Na razie tyle. :P

Offline

 

#8 2011-08-22 15:17:51

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Tesu napisał:

urodzony w Lodzi

Syn marynarza

Offline

 

#9 2011-08-22 17:07:59

 Casioner

Użytkownik

24684519
Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Tesu napisał:

Moja historie mozna podsumowac stwierdzeniem: urodzony w Lodzi, wyksztalcony w Sopocie, zamieszkaly w Dublinie.

Ja to marzę o tym by studiować w Łodzi a Ty stamtąd zwiałeś do Sopotu! No wiesz!


Nie Bądź Obojętny. Pomagaj Innym: CLICK - PAJACYK

Offline

 

#10 2011-08-22 17:09:55

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Morze, plaza, molo, mnostwo zieleni, miesiace letnie pelne koncertow i rozrywek, miesiace zimowe pelne ciszy i spokoju... Czego chciec wiecej od zycia?

Offline

 

#11 2011-08-22 17:16:21

 Casioner

Użytkownik

24684519
Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Tesu napisał:

Morze, plaza, molo, mnostwo zieleni, miesiace letnie pelne koncertow i rozrywek, miesiace zimowe pelne ciszy i spokoju... Czego chciec wiecej od zycia?

Ciężko sobie wymarzyć więcej, ale prestiż po zakończonej Łódzkiej "filmówce" - bezcenny

PS.: wiesz, w wakacyjnej przerwie, można także wybrać się nad morzę

Ostatnio edytowany przez Casioner (2011-08-22 17:16:41)


Nie Bądź Obojętny. Pomagaj Innym: CLICK - PAJACYK

Offline

 

#12 2011-08-22 19:20:12

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Dobra, to wy napiszcie coś o mnie bo mi się nie chce i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline

 

#13 2011-08-22 19:38:31

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Casioner napisał:

Ciężko sobie wymarzyć więcej, ale prestiż po zakończonej Łódzkiej "filmówce" - bezcenny

To prawda. Mam znajomego Koreanczyka, ktory pracuje zawdowo jako operator kamery w branzy filmowej w Korei. Skonczyl wlasnie lodzka Filmowke. W dodatku po spedzeniu 5 lat w akademiku w Lodzi mowi plynnie po polsku, slucha polskiej muzyki i ogolnie jest mocno spolonizowany. Czasem smiesznie jest z nim rozmawiac - chociaz koles ma teraz 35 lat, to mowiac po polsku uzywa sporo studenckiego slangu i charakterystycznego dla mlodych ludzi sposobu wypowiadania sie. A jesli ktos ma zamiar podsmiewywac sie z koreanskiego kina, to polecam najpierw obejrzec takie filmy jak Oldboy, Samaria, Siwore, Taegukki (angielski tytul to Brotherhood of War - film IMO duzo lepszy od Szeregowca Ryana), Silmido czy komedie My Sassy Girlfriend.

CriX napisał:

Dobra, to wy napiszcie coś o mnie bo mi się nie chce i zobaczymy co z tego wyjdzie.

CriX to czlowiek-slon - twarz szara, pociagla, tylko traby i klow nie zaobserwowalem na  zdjeciu... Za to nadmiar siersci splywa mu po ramionach.

Offline

 

#14 2011-08-22 20:16:15

 Casioner

Użytkownik

24684519
Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Tesu - ja przyznam, że podobnie jak Twój znajomy zawsze marzyłem o tym aby wyjechać i studiować gdzieś po za granicami naszego kraju, (Anglia, Stany, ew. Francja). Dzięki ukończeniu "filmówki" poza granicami naszego państwa z pewnością otworzyłbym przed sobą większe możliwością, dodatkowo wzbogacając mój angielski (ech, jak ja bym chciał płynnie posługiwać się tym językiem ). Niestety, aktualnie nie mam takiej możliwości, w Polsce (której nie lubię ) trzyma mnie zbyt wiele rzeczy, które kocham, bez których nie byłbym w stanie żyć (mówię tu głownie o narzeczonej, jak i rodzimej Wsi). Pozostaje mi jedynie wspaniała Łódzka "filmówka", do której powiedzmy szczerze... bardzo ciężko jest się dostać i z pewnością się nie dostanę. W takim wypadku mam jeszcze na oku studia w jakimś "pisemniczym" kierunku lub te mniej prestiżowe szkoły filmowe.


Nie Bądź Obojętny. Pomagaj Innym: CLICK - PAJACYK

Offline

 

#15 2011-08-22 21:52:45

 karo710

Pierwsza dama forum

5731527
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Witam serdecznie. Pewnie mnie kojarzycie z FA, mam taka cichą nadzieje . Mam na imię Karolina. 7 Października stukną mi 20 urodziny. Mieszkam w Rudze Śląskiej. Skończyłam technikum na kierunku Informatycznym. Od października zaczynam studia na kierunku Kulturoznawstwa. Mam zamiłowanie do teatru i kinematografii polskiej. Słucham muzyki ciężkiej, jazzu. Dążę  ogromną sympatiom polskich wykonawców, polskie zespoły (widać po awatarze jaki najbardziej :P) ale zagraniczne dobre kapele również. W wolnych chwilach oglądam seriale polskie i zagraniczne (np. Bones, The Vampire Diaries, Chuck, House M.D i wiele innych), dobre filmy ale i posłucham radia, spotkam się z znajomymi, ponaprawiam sprzęt komputerowy swój lub znajomych czy też pogrzebię w systemie .
Swoją przygodę z graniem zaczynałam od konsoli Pegasusa. Ahh....te czasy, gdzie grało się w Tanki, Duck Hunter i inne wspaniałe gierki (dalej pogrywam na emulatorze, ale to nie to samo). Potem dostałam na komunię od dziadków komputer i zaczęło się prawdziwe granie. Moimi pierwszymi grami były gry „Najdłuższa podróż” i „The Devil Inside”.
Obecnie mam skromną kolekcję gier. W miarę możliwości jak tylko można powiększam ją
Przepraszam że nie wymieniałam zespołów jakich lubię  czy też filmów można zawsze zapytać to podam .
Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytanie zapraszam na pw lub gg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl