KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#16 2011-08-22 21:57:09

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Coś o sobie

OOOOOOO pierwsza kobieta na naszym forum. Musze to jakoś upamiętnić Witamy, witamy.

EDIT
Notka dodana
Tytuł będziesz sobie mogła zmienić, a notkę zostawiam.

Offline

 

#17 2011-08-22 22:07:22

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Pewnie, ze Cie kojarze karo710. Witamy na forum pierwsza czlonkinie. Jedyne czeko nie kojarze to avatar, ale ja baaaaaardzo sporadycznie slucham polskiej nuty (poza starymi kawalkami Niemena, Perfect, Kombi i kilkoma innymi dinozaurami z lat 70 i 80-tych).

Offline

 

#18 2011-08-22 22:09:03

 Casioner

Użytkownik

24684519
Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

karo710 - O, jak my bliziutko siebie mieszkamy


Nie Bądź Obojętny. Pomagaj Innym: CLICK - PAJACYK

Offline

 

#19 2011-08-22 22:14:04

 karo710

Pierwsza dama forum

5731527
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

CriX Bardzo mi miło i dziękuje ślicznie za tytuł Twój banner na profilu FA mnie skusił do założenia profilu ututaj
Tesu Klasyka polskiej muzyki którą wymieniłeś jest wyśmienita. Avatarem moim jest okładka płyty "Hipertrofia" zespołu Coma

EDIT

Casioner Cieszy mnie bardzo fakt, że jakiś użytkownik forum mieszka niedaleko mnie ,jednak "Sami swoi" też są tutaj

Ostatnio edytowany przez karo710 (2011-08-22 22:18:31)

Offline

 

#20 2011-08-24 23:33:49

 Shepard

Nowy użytkownik

Skąd: Ruda Śl. Downtown
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No więc w końcu kolej na mnie. Patryk, 20 zim. Jak wspominałem w swoim pierwszym poście, skorzystałem z zaproszenia Karo710, mojej przyjaciółki, która poleciła mi owe forum

Interesuję się głównie filmami, oglądam je całymi garściami; czy to w kinie czy na dvd. Ulubione gatunki to s-fi, fantasy, horror, animacje (głównie od Pixara) czy jakaś lekko strawna komedia. Uwielbiam seriale, a miłością mego życia jest serial "Fringe: Na Granicy Światów", do którego przekonałem na dzień dzisiejszy 3 osoby Nie pogardzę również "Pamiętnikami Wampirów", "Chuckiem" bądź "Kośćmi".

Gram bardzo mało, jedynie pogrywam w SimCity4 (już od paru lat) czy Mass Effect 2. Z ulubionych gier mogę jeszcze wyliczyć Crysis czy Mirrors Edge.

Z książek preferuję fantastykę/przygodowe. Ulubioną serią jest "GONE: Zniknęli", po prostu mistrzostwo, mimo iż głównymi bohaterami są dzieci, to same książki dla nich nie są przeznaczone

Muzyka? tylko filmowa, rock bądź trochę elektro. The Sounds, The Bravery, Cobra Starship, Billy Talent, Example, Guano Apes, Rise Against, Smashing Pumpkins, John Powell, Michael Giacchino, James Horner, James Newton Howard, Brian Tyler - ulubieni artyści

Po za tym nauczyłem się już liczyć i sznurować buciki

Offline

 

#21 2011-08-27 02:57:14

 TTTr96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Hmf, coś o sobie:
Imię: Tomasz
Nazwisko: (nie podam)
Zamieszkanie: Małe miasto, w okolicach Radomia(ok. 40min jazdy samochodem)
Wiek: 15
Coś więcej: Seria HOMM i gry BioWare/Black Isle towarzyszyły mi od zawsze, co można poniekąd stwierdzić, że głównie ich gry wybieram, bo na ogół do nowych marek/małych studiów nie mam przekonania(chociaż to się zmienia). Moją ulubioną serią jest Dragon Age, mimo iż do dziś nie udało mi się przekonać kumpla, aby odsprzedał mi kubek z DA który dostał w Empiku, to uważam jednak, że kolekcja którą w miarę czasu powiększam nie jest taka zła. Natomiast seria HOMM(czy obecnie MMH) jest kochanką od pierwszego wejrzenia. Nic nie zastąpi mi solidnego RPG'a, ale dobra strategia zawsze mnie obudzi. Udało mi się nabyć wszystkie części gry dzięki Kolekcji Wszech czasów, jednak chętnie bym kupiłem 1, 2 i 3 w jakiś innych wydaniach(ale to chyba nie temat o tym). W każdym razie z grami się ograniczam do konkretnych serii. Jeśli chodzi o wydania gier preferuję: edycja kolekcjonerskie, edycje premierowe, złota kolekcja, platynowa kolekcja, premium games. Inne to są wg. mnie słabe i nie warte nawet tych głupich 30zł. Wolę wydać 70zł za coś porządnego, niż 30zł za jakieś totalne [ciach!]. I to chyba tyle o mnie. Jak ktoś chciałby wiedzieć coś więcej o mnie, to co najwyżej mogę dopisać, że trochę ponad rok temu zabrałem się za polonizację dodatków do Dragon Age Początek [ciach!]. W każdym razie ukończone z powodzeniem.

Przy pisaniu postow prosze o unikanie wulgaryzmow i "obiegu torrentowego" - Tesu.

Offline

 

#22 2011-08-30 12:57:58

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Tesu był w Korei i pewnie dlatego nabrał takie krzywe, kulinarne preferencje

Offline

 

#23 2011-08-30 13:46:55

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Yaper, zebys tylko wiedzial, jak trudno bylo znalezc w Seulu lokal, w ktorym mozna skosztowac historycznej potrawy z psa. Razem z kumplem zajelo nam to ponad 4 tygodnie. A gdy juz takie miejsce znalezlismy, okazalo sie, ze jest to malenka restauracyjka na gora 20 osob, w ktorej oprocz nas bylo jeszcze tylko 2 dziadkow, wygladajacych jakby mieli ponad 150 lat. Tradycja jedzenia psiego miesa w Korei Poludniowej zanikla juz praktycznie zupelnie i tylko najstarsi ludzie odwiedzaja tego typu miejsca. Dosc powiedziec, ze zaden z towarzyszacych nam tam trzech koreanskich znajomych nie zamowil psiny, wybierajac zamiast tego dania z drobiu i wieprzowiny. W dodatku patrzyli sie na nas z lekkim niesmakiem, bo naleza juz do pokolenia, ktore psa uznaje za przyjaciela czlowieka, a nie zrodlo miesa. No ale z drugiej strony gdybym wtedy tego nie sprobowal, to teraz bym zalowal straconej okazji.

Offline

 

#24 2011-08-30 14:15:32

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Żeby nie kontynuować tego offtopa, przeniosłem dwa wasze posty. Tak więc proszę tam, roztrząsać swoje kulinarne preferencje. Temat o pokoju nie jest do rozmów o psach i o tym co kto jadł. Tutaj to co innego.

Offline

 

#25 2011-08-30 19:54:54

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Tesu, możesz porównać smak psa do czegoś innego? Jakie jeszcze egzotyczne potrawy jadłeś?

Ostatnio edytowany przez matrix312 (2011-08-30 19:55:16)

Offline

 

#26 2011-08-30 20:22:06

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Smaku psa porownac sie do niczego nie da niestety. Jesli zas chodzi o sama frakture miesa to najblizej jej do cieleciny. Mam gdzies zdjecie, ale musialbym poszukac. Innymi niecodziennymi potrawami byly kokony jedwabnika (podobno bardzo zdrowe, ale jednoczesnie ziemiste w smaku, a na dodatek o mdlacym zapachu jesli podawane na cieplo) oraz surowa, swiezo posiekana osmiornica (przez swiezo rozumiem to, ze jej kawalki jeszcze sie ruszaly na talerzu). To ostatnie wymagalo sporego wysilku w przelamaniu bariery psychicznej, ale jak juz sie przelamalem i zjadlem pierwszy kawalek, to okazalo sie, ze danie jest smaczne i jadlem dalej. Z tego wydarzenia mam na dysku nawet nagrany aparatem filmik. Reszta potraw obejmowala juz tylko slimaki, kraby, krewetki, malze, kalmary itd, ale te owoce morza sa zwyklym elementem diety w Grecji, Hiszpanii czy we Wloszech, nie bede sie wiec na ich temat rozpisywac.

Offline

 

#27 2011-08-30 21:47:41

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Widzę, że jeszcze spoooro przede mną, bo w kwestii kulinariów jestem tradycjonalistą i nie wykroczyłem wyraźnie ponad szarą polską rzeczywistość. To jedzenie ośmiornicy musiało być niezłym przeżyciem

Offline

 

#28 2011-08-30 22:26:54

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

On bylo. Ale zrobilbym to jeszcze raz.

Offline

 

#29 2011-08-31 10:31:15

 kostek941

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 93
Punktów :   

Re: Coś o sobie

ja bym w życiu nie tknął czegoś co mi się rusza na talerzu... to nie dla mnie. Chyba wolę "tradycyjne" jedzenie

Offline

 

#30 2011-08-31 11:26:51

Tesu

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 100
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Kiedys tez tak myslalem, ale jak juz sie przelamalem i sprobowalem, to stwierdzilem ze bylem wczesniej w wielkim  bledzie. Owszem, wizualnie wygladalo to strasznie, ale w smaku, z ostrym sosem chilli i slaba, 21% wodka bambusowa  bylo wyborne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl