KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#1 2012-04-06 11:05:39

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Rozwijamy nasze forum

Przydało by się rozwinąć nasze forum. Tak więc na początek poszukuję NEWSMAN-ów. Będą to osoby które będą w specjalnej grupie. Ich zadaniem będzie śledzenie nowości ze świata na temat gier, figurek i ogólnie wszystkiego co związane jest z naszym hobby. O ile figurkami mogę się zająć to już na wyszukiwanie nowości bardzo nie mam czasu. Tak więc czekam na chętnych. Obecnie moderatorzy nie muszą się tutaj wpisywać. Czekam na propozycje od zwykłych użytkowników.
Na początek założę temat i do niego będziecie wpisywać nowości. Proszę jednak żeby to miało estetyczny wygląd. Lepiej edytujcie posty niż walcie statsa, a w każdym po jednej  linijce. Jeśli jest news to nich będzie coś więcej napisane. Nie kopiujcie też informacji z innych stron - napiszcie coś sami. Ci co będą się najlepiej sprawowali zostaną zaproszeni do grupy NEWSMAN-ów.

Po za tym jak macie gdzie to promujcie nasze forum. Jak widzicie nie ma dużego ruchu i przydało by się to zmienić.

Offline

 

#2 2012-04-06 13:03:19

bleub

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 54
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

Być może po maturze, a więc od czerwca, znajdę trochę czasu by takie rzeczy redagować, teraz jednak terminy nie pozwalają

Offline

 

#3 2012-04-06 17:20:58

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

Świetny pomysł CriX. Czemu nie? Wchodzę

Offline

 

#4 2012-04-11 21:34:07

CTRL85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 76
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

Myślę, ze temat odpowiedni do tego typu spraw. Chciałbym pogadać o przenosinach na płatny serwer. Wiem, że trzeba by wyłożyć trochę kasy na start, ale można to potraktować jako inwestycję.

Oczywiście mógłbym pisać - "zróbcie kasę i zróbcie" ale skoro tak wyskoczyłem z tym tematem, to nie mogę tak z "pustymi rękami".

Zdaję sobie sprawę, że najdroższa będzie domena.
Przejrzałem oferty 2 firm (home i nazwa). Ceny rejestracji domeny to około 50-100zł. Do kosztów należy doliczyć hosting, jednak to nie są duże koszta w porównaniu z domeną. Tutaj przejrzałem kilka ofert, ale ciężko znaleźć tą najlepszą. Pominę tutaj koszty związane ze skryptem, bo darmowe nie są złe, i na coś lepszego (może) kiedyś przyjdzie czas.
Oczywiście oferują swoją pomoc - zdaję sobie sprawę, że tych pieniędzy nikt nie wyczaruje, i trzeba by było zrobić jakieś składki.

Oczywiście to tylko moje gdybanie - napisałem, ponieważ widzę, że nikomu się do przenosin nie pali, a na darmowym hostingu - nie oszukujmy się - nie zdobędziemy popularności i nowych użytkowników.

Offline

 

#5 2012-04-11 21:46:52

jacekw123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

Ja zawsze te 5 zł dołożyć mogę. Co prawda to symboliczne, ale zawsze.

Offline

 

#6 2012-04-11 23:04:10

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

CTRL
Pomysł jest dobry. Ale na razie ja się musze wstrzymac z powodu bardzo małej ilości pieniędzy, a za dużo premier EK w krótkim czasie, jednak później to co innego

Offline

 

#7 2012-04-12 20:51:55

lunatyx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rozwijamy nasze forum

Ją mogę być Newsmanem jak nikt nie ma nic przeciwko. Kiedyś byłem redaktorem w szkolnej gazetce . A tak na serio. Ją chętnie bym się  tym zajął. Choć pewne rzeczy trzeba by oglądać np. czy bierzemy pod uwagę tylko rynek pc czy też konsole.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl