KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko


#16 2011-08-28 12:11:30

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Pytania

No i jak widzicie. Warto sie innych zapytać o zdanie, a nie od razu stawiać wszystkich przed faktem dokonanym.
Co do FA to Tesu miał dobry pomysł i chciał uniknąć problemów z moderatorami. A że oni zrobili to kiepsko to już ich wina. Tak więc trochę się dziwię że niektórzy winią Tesu i mnie za zmiany.

Offline

 

#17 2011-08-28 12:15:21

 karo710

Pierwsza dama forum

5731527
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Pytania

Nie płaczmy nad rozlanym mlekiem. Ka do nikogo nie mam pretensji,stało się i trudno.Można się pogodzić z zmianami na FA albo porzucić forum i tyle.Nie nawidzę jak niby "duzi" ludzie, dorośli zachowują się jakby mieli kilkanaście lat mniej.

Offline

 

#18 2011-08-28 22:17:09

yaper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 130
Punktów :   

Re: Pytania

Dobry pomysł z tym oddzielnym działem na kolekcje użytkowników. Jak będę miał siły, cierpliwość i czas to otworze swój wątek i będę wrzucał do niego moje kolekcje. Najpierw big boxy gier, później reszta gier i na koniec kolekcja płyt kompaktowych i winylowych. Jak będzie mi się wybitnie nudziło to poszukam po domu moich kolekcji z gum do żucia i chipsów, typu żetony Pokemon Tazo, karty z Heroes IV, czy tzw. szokusy, czyli figurki dodawane do gum do żucia, w czasach gdy chodziłem do podstawówki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzywodzie