KOLEKCJONERZY

Forum zrzeszające kolekcjonerów gier i nie tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2011-10-30 18:13:38

CTRL85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 76
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Przez was głodny jestem

Mam na imię 5, 666, 66, 2, 7777, 9999 - jak kogoś będzie interesowało to rozszyfruje.

Aktualnie chodzę do gimnazjum. Gram od 2 klasy podstawówki, kiedy to dostałem pierwszy komputer (jako maluch to pasjans na Win 98 xD) Zaczynałem od piratów (choć pierwsza gra była oryginalna). Z czasem przestałem piracić i tak zostało mi do dzisiaj.

Growo - Praktycznie wszystkie gatunki. Wiele zależy od gry, bo nieraz bywa tak, że wybieram gre z moich ulubionych gatunków (fps i wyścigi), a gra całkiem mi nie odpowiada. Preferuję raczej szybkie gry, przez co zawiodłem się nieco na Crysisie, bo miałem nadzieję na soczystą sieke, a dostałem pół skradankę.Nie grywam w całkiem stare gry pokroju dooma, czy wolfensteina 3D. Nie to pokolenie, choć w starsze gry grywam (choćby RC 2)

Muzycznie - słucham Rocka (Green Day rulez), i choć sam się zdziwiłem także death metalu i symfonicznego metalu (Therion) Słucham także sporo Polskich pieśni - Farben Lechre, Dźem (List do M - tego trzeba posłuchać), Perfekt.

Książkowo - czytam dużo. Najlepsze serie książek to "CHERUB" Roberta Muchamora i "Felix Net i Nika" Rafała Kosika. Oprócz tego "Mój powrót do życia" Laca Armstronga. Więcej nie bedę wymieniał, bo bym pisał całą noc

Offline

 

#32 2012-02-19 12:29:25

lunatyx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Nie wiem czy mnie kojarzycie z FA jeśli tak to fajnie. A teraz o mnie nazywam się Michał mam 15 lat teraz chodzę do 2 klasy gimnzajum. Gram odkąd pamiętam zaczeło się od pc-ta potem był PSX i X360 niedawno wymieniłem kompa bo na starym już nawet na necie się siedzieć nie dało tak wolno chodził. W grudniu kupiłem sobie też pierwszego smartfona Xperie NeoV. Więc obecnie jestem graczem multiplatformowym. Gram głównie w RPG i rzadziej strategie. A moje ulubione gry to Wiedźmin 1 i 2 oraz Dragon age równierz 1 i 2 no i moze seriia HoMaM Oprócz tego czytam fantasy ulubione tytuły to chyba Malowany Człowiek I Opwieśći z Narni. Staram się równierz być na bierząco z rynkiem smartfonowym. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowany przez lunatyx (2012-02-19 12:31:13)

Offline

 

#33 2012-02-19 15:40:05

 CriX

Master Collector

Skąd: Łańcut
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Kojarzymy, przynajmniej ja. Oficjalnie witam cię na forum. Mam nadzieję że zaowocuje to i pozostaniesz z nami na zawsze.

Offline

 

#34 2012-02-19 15:48:13

CTRL85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 76
Punktów :   

Re: Coś o sobie

i pozostaniesz z nami na zawsze.

Trochę złowrogo to zabrzmiało

Witam, ja też cię kojarzę, z tego co zerkam na FA.

Offline

 

#35 2012-02-19 15:54:48

lunatyx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Coś o sobie

CTRL85 napisał:

i pozostaniesz z nami na zawsze.

Trochę złowrogo to zabrzmiało

Dokładnie .

A ta nie pewność czy mnie ktoś kojarzy wzięło się z tą że ja raczej czytam niż pisze. Sam nie wiem kiedy się mi nazbierało te 490 postów . Jutro postaram się wrzucić zdjęcia do odpowiednich tematów.

Offline

 

#36 2012-02-19 17:49:42

 matrix312

Moderator

20084883
Skąd: Murowana Goślina
Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 213
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam, lunatyku
Kojarzę Cię głównie z Okazyjnych cen gier w różnych sklepach, choć kiedyś całkiem dużo udzielałeś się w Edycjach Kolekcjonerskich, czemu przestałeś?

Offline

 

#37 2012-02-19 19:42:42

lunatyx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Sam nie wiem ją sam swoje występy to raczej z "Ogólnie o kolekcjach gier" pamietam.

A i trafiłeś tym lunatykiem. Opowiem nawet skąd ten nick a co! Wzieło się  stąd że swego czasu lunatykowalem. Zdarzyło mi się to nawet na zielonej szkole w podstawówce. Biegałem po korytarzu, machałem butelklą wody i robiłem inne dziwne rzeczy (wszystko to wiem oczywiście z opowiesci kolegów ) . Niestety finał tej historii nie był przyjemny. Wracając do łóżka (dalej śpiac) przywiłem nosem w ścigane niestety przez to krwią z nosa poplamiłem ścigane i pościel...

I od tego czasu używam tego nicku akurat na FA był zajęty więc go zmodyfikowałem i od tej pory jest to min oficjalny nick. Chyba że jest zajęty to wtedy coś wymyślam bo mię lubie dodawać cyfr do nicku z całym szacunkiem oczywiście .

Ostatnio edytowany przez lunatyx (2012-02-19 22:02:29)

Offline

 

#38 2012-02-19 20:48:47

CTRL85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 76
Punktów :   

Re: Coś o sobie

hahah... fajna historia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltorby papierowe z nadrukiem Piła klej lakma druk